اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهگیم

بازی Red Dead Redemption 2 با بیلبرد‌های عظیم تبلیغ می شود

قطعا یکی از بهترین بازی های امسال و مورد انتطار ترین بازی گیمر ها بازی جز بازی جدید کمپانی  راک استار (Rockstar) یعنی  Red Dead Redemption 2 نیست.

 

 

همراه علم به روز باشید

 

 

 

 

 

عنوانی که همه برای عرضه آن هیجان دارند و هرچه به تاریخ انتشار آن نزدیک تر میشویم این هیجان بیشتر میشود و میتوان این هیجان را در نصب بیلبورد های بزرگ و عظیم در سطح شهر نشان داد.هرچه به تاریخ انتشار آن نزدیک تر میشویم ما توانستیم نکات بیشتری را درباره Red Dead Redemption 2 بدست آوریم.شرکت Take Two اخیرا اظهار داشتند که مطمئن هستند که بازی به خوبی انجام خواهد شد و انتظارات گیمر ها را از بین می برد. نظر می رسد که این بازی با بیلبوردهای عظیم به بازار عرضه می شود تا مردم برای انتشار آن هیجان زده شوند.

 

برخی از تصاویر این بیلبورد ها در Instagram و Twitter به اشتراک گذاشته شده و به نظر بسیار عالی هستند.بیلبورد ها همه تاریخ انتشار بازی را نمایش می دهند و همچنین کلمات “Outlaws for life” بر روی آنها چاپ شده است. امیدوارم بتوانیم بیشتر از آنچه که کافی است از این بازی ببینیم در حالی که ما شاهد برخی از تریلر بازی بوده ایم.

 

 

اکنون میتوانیم تصاویر را ببینیم

 

 

 

بازی Red Dead Redemption 2 از شرکت راک استار در تاریخ ۲۶ ماه اکتبر امسال برای  پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

علم به روز

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن