اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترگیم

جزئیات جدیدی از بازی فیفا ۱۹

EA Sports جزئیات جدیدی از بازی فیفا ۱۹ اعلام کرده : حالت‌های مختلف،FUT و آلتیمت تیم و …

برای اطلاعات بیشتر  همراه علم به روز باشید
تاریخ انتشار FIFA 19 به سرعت در حال نزدیک شدن است و ناشر بازی ، EA در نهایت بیشتر  ویژگی های جدید بازی را منتشر کرد.احتمالا تغییرات جالب تر در این نسخه مربوط به بخش Kick Off می‌شود. علاوه بر این، FUT 19 یا تیم Ultimate Season Online را با یک Sub Mode جدید به نام Division Rivals جایگزین کرده است.FIFA 19’s Kick Off گزینه های بیشتری نسبت به نسخه های پیشین حالت ارائه می کند.بخش Kick Off بازی که همواره تنها قابلیت برگزاری بازی کلاسیک را به بازیکنان می‌داده، حال قرار است گزینه‌های بسیار بیشتری داشته باشد.علاوه بر تغییرات ظاهری، گزارشگران بازی را به درک ری و لی دیکسون تغییر خواهد داد.
شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که یک بازی رفت و برگشت انجام دهید. (با همان قوانین استاندارد دنیای فوتبال یکبار در خانه خود و یک بار در خانه حریف یا تعداد گل‌ های در خانه حریف) همچنین در این نسخه بخش جدیدی به نام Best of افزوده شده که اجازه می‌دهد جایی که شما یک مجموعه سه یا پنج بازی را در برابر یک دوست یا Al بازی می کنید.
جذاب‌ترین مورد جدیدی که به فیفا ۱۹ اضافه شده که بسیاری از بازیکنان فیفا در طول بازی در برابر دوستان خود انجام داده اند، اما اکنون EA به شما اجازه می دهد قوانین ویژه ای را در بازی خود وارد کنید که قبلا نمیتوانستید  آن هم بخش House Rules است.غیر قبول کردن گل‌های از فاصله نزدیک یا قبول شدن گل‌هایی که تنها با ضربه سر با والی به ثمر برسند.
بخش Ultimate Team تغیرات زیادی نداشته است اما همچنان دارای چندین ویژگی جدید است.دیگر شاهد Online Seasons در این بازی نخواهیم بود و این بخش جای خود را به گزینه جدیدی به نام Division Rivals داده است این گزینه رویداد‌های هفتگی را در بر دارد که بازیکن را در برابر رقبایی که از نظر مهارت سطح یکسانی با وی دارند قرار می‌دهد.EA می گوید که می خواهد  زحمت بخش‌های آنلاین فیفا را کاهش دهد. از این نسخه می‌توانید به جمع کردن Champion Point بپردازید که امکان حضور در رقابت قهرمانان آخر هفته را می‌دهد FUT همچنین با اضافه کردن Champions Channel اجازه می‌دهد بازی‌های قهرمانان را تماشا کرده و عملکرد بازیکنان و تاکتیک‌ها را تحلیل کنید.آیکون های تایید شده برای فیفا ۱۹ عبارتند از ریوالدو، یوهان کرایف، فرانک لمپارد، استیون جرارد، اویسبیو، کلارنس سیدورف، کلود ماکلله و رائول.
جدا از FUT و Kick Off، ما می دانیم که فیفا ۱۹ داستان الکس هانتر را در The Journey می گذارد و نیز بهبود‌هایی در Career Mode و Pro Clubs در فیفا ۱۹ خواهیم بود.
FIFA 19 در تاریخ ۲۸ سپتامبر(۶ مهر) برای pc، پلی‌استیشن ۴ ، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و نینتندو سوییچ عرضه میشود.(حدود یک ماه پس از انتشار رقیبش یعنی pes 2019)
امیدوارم لذت برده باشید

علم به روز

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن