اخبار بازیگیمگیم و سینما

نقشه رویال در Black Ops 4 Battle

Call of Duty یک عکس از نقشه Blackout شبیه سازی کرده است. Blackout حالت نبرد سلولی جدید در Call of Duty: Black Ops 4 است.

Blackout بزرگترین میدان جنگ در Call of Duty history است و به صورت ترکیبی از نقشه های Eangelle و Miramar از میدان های Battleground PlayerUnknown شناخته شده است.

مناطق شمالی و غربی در جنگلها، تپه ها، پل ها و جاده های آسفالت شده پوشیده شده اند، در حالی که شرق و جنوب بیابانی ناهموار هستند.

رودخانه مارپیچ دو منطقه را تقسیم می کند، با یک دریاچه بزرگ در یک طرف و یک اقیانوس از طرف دیگر. جزیره Nuketown تنها زمین در اقیانوس است، از طریق دو پل متصل به سرزمین اصلی است.

مانند PUBG، اماکن اصلی و شهرهای برجسته بر روی نقشه برچسب گذاری می شوند. این در این مکان ها است که احتمالا بهترین غنیمت و دیگر بازیکنان را پیدا خواهید کرد.

مجموعه ای از خانه ها و شهر های کوچک فلفل بین نقاط عمده فلفل. اکثریت قریب به اتفاق از نشانه های بزرگتر در نیمی از نقشه در جنگل ظاهر می شود، در حالی که اکثر صحرا با ساختمان های منحصر به فرد قرار دارد.

شما احتمالا دنده ای بهتر و آتش سوزی های بیشتری در شمال و غرب پیدا خواهید کرد، در حالی که شرق و جنوب مکان های خوبی برای نگهداری از دیگر بازیکنان را می کشند.

Blackout بتا در تاریخ ۱۰ سپتامبر قبل از عرضه در تاریخ ۱۴ سپتامبر عرضه خواهد شد. درنسخه بتا، بازی Blackout از ۸۰ بازیکن پشتیبانی خواهد کرد اما هنوز به عنوان شماره نهایی در بازی کامل تایید نشده است.


Call of Duty: Black Ops 4 در ۱۲ اکتبر برای Xbox One، PS4 و PC راه اندازی می شود. این بازی در حال حاضر با داستان جدیدی رو به رو می شود و مبارزات سنتی تک نفره را برای مجموعه ای از داستان های انفرادی متمرکز در اطراف متخصصان قرار می دهد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن